25.04.2016 - IDEAL STANDARD, CONNECT AIR - Keď ľahkosť navrhuje priestor

CONNECT AIR: Keď ľahkosť navrhuje priestor

Nová ucelená séria Ideal Standard prináša krásu do každodenného života

 

Nová ucelená séria CONNECT AIR od Ideal Standard-u je klasická, štýlová a funkčná. Tenká línia keramiky s krivkami poskytuje v akomkoľvek prostredí svetlú a vzdušnú atmosféru. Plávajúci vzhľad a geometrický tvar tvorí koncepciu designu CONNECT AIR.

 

Umývadlá zo série CONNECT AIR sú reinterpretáciou klasického CONNECT-u. Obdĺžnikové, hladké bočné plochy, biele keramické a elegantné línie tvoria dokonalú jednotu materiálu inšpirovanú designom. Umývadlá CONNECT AIR Collection poskytujú dostatok priestoru a hĺbky pre každodenné umývanie.

 

Široká ponuka kúpeľňového nábytku s rôznymi farebnými kombináciami dopĺňa danú sériu a robí z Vašej kúpeľne útočisko, pohodlie a relaxáciu.

 

Robin Levien, britský produktový designér, je zodpovedný za nové kúpeľňové série s kompletným sociálnym zariadením. S CONNECT AIR  predstavuje ďalší krok vo vývoji populárnej série CONNECT:

"S CONNECT AIR sme chceli vytvoriť sériu, idúcu duchom doby, ako aj tiež nadčasovú eleganciu. Naším cieľom bolo vytvoriť moderný produkt, ktorý tiež vyzerá a bude vyzerať dobre najbližších 20 rokov. Starostlivé spracovanie umývadiel, WC a bidetov, nábytku, vaní a sprchových vaničiek zaručuje dlhú životnosť a zvyšuje blahobyt v každodennom živote. "

 

WC zo série CONNECT AIR sú vybavené splachovacou technológiou AquaBlade® alebo RimLess. Unikátne splachovanie korešponduje s eleganciou a čistými líniami.

Súbory na stiahnutie
Série
Používaním stránok prevádzkovateľa TINBYT s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.