Séria > Tonic II

Tonic II

Tonic II - Dokonalé tvary a funkčnosť


Puristické línie a jemná krása série TONIC II vytvárajú pocit pokoja a čistoty. Ponúka únik z každodenného hektického života a vytvára priestor k zaslúženej relaxácii. Do detailu premyslená séria kúpeľňového zariadenia otvára vďaka svojej funkčnosti a vzhľadu dostatočný priestor k vytvoreniu ideálnych kúpeľní podľa Vašich predstáv.

TONIC II je viac, než len nádherne navrhnutá séria kúpeľňového zariadenia, ktorá Vás ohromí a naláka svojím vzhľadom. Je to séria, ktorá bola navrhnutá predovšetkým tak, aby Vám uľahčila život. Každý detail tejto série bol starostlivo premyslený, aby ste si čas strávený v kúpeľni mohli naozaj užiť.

Ideal Standard priniesol na ISH 2015 redesign veľmi úspešnej série Tonic. O jej redesign sa postaralo úspešné designové štúdio ARTEFAKT. Táto séria vyhrala ocenenie iF Design Award 2015. Je to komplexne navrhnutá séria vrátane keramiky, nábytkov, vaní, batérií a doplnkov. Samozrejmosťou je implementovaná nová patentovaná technológia AquaBlade a Rimless novej generácie pre WC. Nový nábytkový sifón so skrytým prepadom je navrhnutý tak, aby šetril čo najviac miesta v skrinke.
 

Marketingové materiály
Dizajn
Design by ARTEFAKT
Design by ARTEFAKT

Tomas Fiegl a Achim Pohl založili spoločnosť ARTEFAKT v roku 1989 vďaka medzinárodnej spolupráci v…

Linky
Ocenenia German Design Award Special 2016 iF product design award
Bidetové batérie Ostatné príslušenstvo

UNIV Podlahový diel, A6133NU

930,00 € 651,00 €
A6133NU
Sprchové batérie Umývadlové batérie Vane Vaňové batérie WC sedadlá
Používaním stránok prevádzkovateľa TINBYT s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.