Double Tree by Hilton, Bratislava

Hotel Double Tree by Hilton sa nachádza 3 km od historického centra Bratislavy. Hotel bol otvorený v roku 2011. Zapôsobil modernou, fascinujúcou architektúrou a tvorí s atmosférou komfortný 4-hviezdičkový hotel. Architektonický návrh bol vykonaný architektonickou kanceláriou ARCHINA v Prahe, ktorý dohliadal na už tak dobre známe projekty hotelov , ako je Art Deco Imperial Hotel v Prahe a hoteli Crowne Plaza v Prahe.

Rôzne izby a apartmány v hoteli Double Tree by Hilton ponúkajú vynikajúci komfort a sofistikované interiéry. Vybavenie 120 izieb a všetkých verejných sanitárnych  priestorov bol realizovaný  produktami od Ideal Standard. Rozhodujúce dôvody pre túto voľbu sú  možnosti kompletného  sortimentu  výrobcu, ktoré by spĺňali požiadavky interiérových dizajnérov v plnej miere. Striktná kvalita, záruka politiky, komplexné a spoľahlivé servisné siete boli ďalšie rozhodovacie kritériá pre Ideal Standard.

V hotelovej kúpeľni sú použité kubické umývadlá série  Connect Cube  v kombinácii so sprchovacím príslušenstvom a batériami Active a doplnené zariadzovacími predmetmi  IOM. Sprchovací kút je vybavený Senses sprchovým systémom a termostatmi  rady  Ceratherm 100. Sprchové kúty a oceľové vane s protišmykom pochádzajú z Armitage Shanks, britskej profesionálnej  značky Ideal Standard. Toalety  z radu Connect zaokrúhľujú hranaté prevedenie kúpeľne a  kompletne dopĺňajú interiér v  kúpeľni.

Použité série Súbory na stiahnutie
Používaním stránok prevádzkovateľa TINBYT s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.