06.06.2015 - IDEAL STANDARD, Tonic II

Tonic II - Dokonalé tvary a funkčnosť

Puristické línie a jemná krása série Tonic II vytvárajú pocit pokoja a čistoty. Ponúka únik z každodenného hektického života a vytvára priestor k zaslúženej relaxacií. Do detailu premyslená séria kúpeľňového zariadenia otvára vďaka svojej funkčnosti a vzhľadu dostatočný priestor k vytvoreniu ideálnych kúpeľní podľa Vašich predstáv.

Tonic II je viac, než len nádherne navrhnutá séria kúpeľňového zariadnia, krorá Vás ohromí a naláka svojim vzhľadom. Je to séria, ktorá bola navrhnutá predovšetkým tak, aby Vám uľahčila život. Každý detail tejto série bol starostlivo premyslený, aby ste si čas strávený v kúpeľni mohli v naozaj užiť. 

Ideal Standard priniesol na ISH 2015 redesign veľmi úspešnej série Tonic. O jej redesign sa postaralo úspešné designové štúdio ARTEFAKT. Táto séria vyhrala ocenenie iF Design Award 2015. Je to komplexne navrhnutá séria vrátane keramiky, nábytkov, vaní, batérií a doplnkov. Samozrejmosťou je implementovaná nová patentovaná technológia AquaBlade a Rimless novej generácie pre WC. Nový nábytkový sifón so skrytým prepadom je navrhnutý tak, aby šetril čo najviac miesta v skrinke.

Súbory na stiahnutie
Série
Používaním stránok prevádzkovateľa TINBYT s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.