01.03.2016 - IDEAL STANDARD, TESI - Nový rad batérií sa prezentuje kvalitným designom a širokou ponukou modelov

TESI : Prirodzene krásna

Nový rad batérií sa prezentuje kvalitným designom a širokou ponukou modelov

Nová séria batérií TESI predstavuje dokonalú zmes priamok a mäkkých kriviek. Číry a nezameniteľný designový „jazyk“ tak rozširuje portfólio batérií Ideal Standard o nadčasový a moderný vzhľad, ktorý perfektne ladí s akýmkoľvek designom kúpeľne. TESI batérie sú okrúhle a štvorcové súčasne. To z nich robí výrazne nadčasové batérie. Nová séria batérií bola navrhnutá renomovaným architektonickým štúdiom Artefakt.

 

Séria TESI lahodí svojou dokonalou ergonómiou a poskytuje širokú škálu výrobkov pre každú požiadavku vhodného tvaru. TESI ponúka široký výber už hneď z umývadlových batérií: z piatich rôznych umývadlových batérií a v rôznych veľkostiach. TESI je skutočne všestranná pri realizovaní maximálnej kreativity a osobných požiadaviek na komfort. Tak napríklad, TESI umožňuje u najvyššej batérie s celkovou výškou 301 mm dokonalú voľnosť pohybu. Slobodu pohybu a designu tiež poskytuje 289 mm vysoký variant s bočnou rukoväťou a vysokým, otočným výtokom – umývanie vlasov? Žiaden problém!

 

Vaňové a sprchové varianty série TESI zapadli dôsledne do koncepcie, a tak podčiarkujú dokonalosť série TESI. Lineárne formy sa prejavujú vo všetkých batériách TESI, a tvoria tak ucelený prístup k celej kúpeľni. Geometrický nápaditá rozeta ponúka úplné a jednoduché pripojenie k múru a vytvára bezproblémové napojenie na telo batérie. Podomietkové modely série TESI sa môžu pochváliť konzistentným designom. Nástenná ružica poskytujú dokonalý vzhľad.

 

Vaňové batérie poskytujú funkčnosť a dizajn, pretože vaňový prepínač robí prepnutie z funkcie vane na sprchou obzvlášť pohodlné. Podomietkové modely TESI sú založené na univerzálnom podomietkovom diele EASY-BOX. To zaisťuje jednoduchú a flexibilnú inštaláciu, vysokú bezpečnosť proti zatekaniu vody do vnútra aj mimo neho, a teda optimálne utesnenie muriva proti vlhkosti.

Súbory na stiahnutie
Série
Používaním stránok prevádzkovateľa TINBYT s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.