02. 03. 2018 - AquaBlade technológia splachovania

V roku 2015 bola firmou Ideal Standard na trhu predstavená inovatívna technológia splachovania toaliet AQUABLADE®, ako najdôležitejší vývoj svojej kategórie od vynájdenia splachovacích toaliet v 19. storočí. Exkluzívna a patentovaná technológia splachovania poskytuje lepšie splachovacie vlastnosti v porovnaní s tradičnými toaletami, a to aj pri malom použitom množstve vody.

Technológia splachovania AQUABLADE® stanovuje nové štandardy z hľadiska designu a optimálneho splachovacieho výkonu - mierne zaoblený povrch bez vyčnievajúceho splachovacieho okraja robí toaletu oveľa hygienickejšou a ľahšie čistiteľnou. Splachuje tichšie a má elegantný design.

 

ČISTEJŠIA

Technológia splachovania AquaBlade® prekonáva všetky doterajšie hygienické štandardy v porovnaní s toaletami s oplachovým kruhom ako aj toalety bez oplachového kruhu známe ako RimLess alebo Rimfree.  Oplachový kanál AquaBlade® je umiestnený v blízkosti horného okraja misy, takže takmer 100% povrchu je čistené s každým spláchnutím.

Pri toaletách s technológiu AquaBlade® je zaručené, vďaka optimálnemu tlaku vody a hladkým líniám misy, opláchnutie bez nežiaduceho, nehygienického vystreknutia vody von.

 

TICHŠIA

Výsledky výskumu Ideal Standard, pri ktorom porovnávali toalety s klasickým oplachovým kruhom a toalety s AquaBlade® technológiou, preukázali zníženie hladiny hluku až o 25% u toaliet s technológiu AquaBlade®.

 

CHYTREJŠIA

Pri vývoji technológie AquaBlade® bola zohľadnená estetika aj funkčnosť výrobku. Hladký povrch bez nevzhľadného oplachovacieho kruhu dáva toalete elegantný a minimalistický design.     

Súbory na stiahnutie
Série
Používaním stránok prevádzkovateľa TINBYT s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.